Gigabyte UD1300GM PG5, 1300W, 80+ GOLD, Modular, PCIe 5.0 Ready
- Ultra Durable
- Main Japanese capacitors
- Enhanced thermal solution
- 140mm double ball bearing fan
- OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protection
- Support PCIe Gen 5.0 graphics card
- Support Intel ATX 3.0 standard
- 80 PLUS Gold certified
- Fully modular design
- Compact size
- 10 years warranty (Adjusted according to different regions)
- Ultra Durable
- Main Japanese capacitors
- Enhanced thermal solution
- 80 PLUS Gold certified
- Fully modular design
- Compact size
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Модулен захранващ блок | Да |
| Конектори | 4 x PCI-Express 6+2-pin |
| Конектори | 4 x 4 Pin Peripheral |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN |
| Конектори | 2 x 4+4-pin ATX/EPS |
| Конектори | 1 x Floppy |
| Конектори | 8 x SATA |
| Конектори | 1 x PCI-e 16 Pin |
| Ефективност | 90 % |
| Мощност | 1300 W |
| Форм фактор | ATX |
| Размери | 150 x 160 x 86 |
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 100 - 240 V |
| Сертификати | 80 Plus Gold |
| Размери на вентилатора | 140 mm |
| Тегло | 4.16кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1300 |
| Форм фактор | ATX |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 140 |
| SATA конектори (count) | 12 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 150 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 4.16кг |
Захранващ блок Gigabyte UD1300GM PG5 1300W 80+ Gold
Осигурете безупречна стабилност за вашия високопроизводителен компютър със захранващия блок Gigabyte UD1300GM PG5. Този 1300W модел е сертифициран по стандарт 80 PLUS Gold за висока ефективност и разполага с вграден 12VHPWR конектор за най-новите видеокарти. Напълно модулният дизайн улеснява управлението на кабелите, а 140-милиметровият интелигентен вентилатор поддържа ниски нива на шум дори при голямо натоварване.
Ключови Предимства
- Вграден 12VHPWR конектор — Готов за PCIe 5.0 графични карти с един сигурен кабел.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
| Мощност | 1300W |
| SATA конектори | 12 |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина | 150 mm |